sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
 Akcja Akacja, Akcja Dąb
2012-12-18 09:23


We wrocławskim parku im. Edyty Stein kolejne dwie niezwykłe osoby posadziły drzewka dębu oraz akacji. Już od 7 lat dolnośląscy społecznicy są w ten symboliczny, ale bardzo wymowny sposób nagradzani w ramach konkursu organizowanego przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych „Akcja Akacja, Akcja Dąb”. Tegoroczni laureaci uzupełniają coraz dłuższą listę szczególnie „aktywnych” nazwisk z naszego województwa, (a nawet jeszcze dalej jak pokazuje m.in. ostatnie rozstrzygniecie konkursu). Luise Traeger oraz Stanisław Miazga, tegoroczni laureaci konkursu przede wszystkim znaleźli uznanie wśród lokalnej społeczności. To od lat stanowi jedno z najważniejszych kryteriów dla komisji konkursowej dokonującej wyboru „Najaktywniejszych”. 


 Luise Traeger z Goerlitz jest jedną z tych osób, które dbają o naszą zbiorową pamięć i pomagają zachować wspomnienia również o bolesnych kartach historii młodszym pokoleniom. Od kilku lat związana ze stowarzyszeniem Meetingpoint Music Messiaen, podejmuje działania na rzecz zachowania pamięci o jeńcach wojennych Stalagu VII A (po wojnie teren obozu znalazł się po polskiej stronie). W ramach działalności stowarzyszenia m.in. corocznie organizowany jest koncert upamiętniający wykonanie na terenie Stalagu prapremiery „Kwartetu na Koniec Czasu” Oliviera Messiaena. Laureatka jest inicjatorką międzynarodowego workcampu dla młodzieży, w ramach którego porządkują teren obozu oraz przylegającego do niego cmentarza radzieckich jeńców wojennych. Stanisław Miazga pochodzi i działa w jednym z niewielkich dolnośląskich miast – Dzierżoniowie. Jest przedsiębiorcą budowlanym, jednocześnie od lat głęboko zaangażowanym w działalność społeczną swojego powiatu. Jego działalność jest bardzo wysoka ceniona przez lokalną społeczność. - Cieszy nas niesłabnąca popularność konkursu. Po raz kolejny udowodniliśmy, że wśród osób zamieszkujących nasze województwo są też tacy, którzy bezinteresownie zmieniają nasz świat na lepszy. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy poznać i nagrodzić takie osoby drzewkiem Akacji i Dębu. W ten sposób już od siedmiu lat budujemy we Wrocławiu alejkę wybitnych Dolnoślązaków, doceniając ich wysiłek i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego. Chcielibyśmy już dziś zaprosić na kolejną edycję konkursu w 2013 roku – mówi Jakub Walburg koordynator konkursu. O tytuł Niezwykłej Dolnoślązaczki i Niezwykłego Dolnoślązaka walczyło w tym roku przeszło 50 osób. Oprócz wymienionych laureatów komisja konkursowa zdecydowała się również przyznać wyróżnienia. Wśród Pań wyróżniono: Elżbietę Maćkowską, Marzenę Czarnecką, Joannę Strychacz, Renatę Jasińską, Martę Chmielewską, natomiast wśród Panów wyróżniono: Jana Sykałę, Leszka Kopcia, Bogdana Grygorowicza, Józefa Pawłowskiego, Józefa Pleśniaka, Bogusława Gałkę. (red/Dominika Chylińska) 

źródło: 30 minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: